O nas

Bitcoin društvo Slovenije smo ustanovili z namenom, da bi povezali slovensko bitcoin skupnost, organizirali dogodke in odgovarjali na aktualna vprašanja, predvsem pa predstavili bitcoin tehnologijo javnosti.

Društvo organizira srečanja, ki so namenjena spoznavanju članov in odpiranju novih priložnosti.

Vabimo Vas, da se včlanite v Bitcoin društvo Slovenije. Za včlanitev je potrebno izpolniti pristopno izjavo in poravnati letno članarino v znesku 20 €. Članarino lahko plačate z vsemi načini plačila navedenimi na slednji povezavi.

Ustrezno opcijo izberete na pristopni izjavi.

Ko izpolnite pristopno izjavo Vas vabimo, da članarino nakažete na bitcoin/altcoin/token naslov ali transakcijski račun, ki je na voljo na pristopni izjavi. Z uspešno oddano prijavo se strinjate, da Vaš email naslov uporabljamo za obveščanja o dogodkih društva. Zavezujemo se, da bomo Vaše osebne podatke varovali po zakonu o varovanju osebnih podatkov. O uspešni prijavi v društvo boste obveščeni na Vaš elektronski naslov v nekaj dneh od plačila članarine.